Kontenery wielkogabarytowe Wrocław

Szybko, wygodnie i w dobrej cenie – tak korzysta się z wynajmu kontenera wielkogabarytowego we Wrocławiu z firmy Eko Wrocław. Kontener wielkogabarytowy zamówisz we wszystkich dzielnicach Wrocławia, jak również wielu miejscowościach wokół stolicy Dolnego Śląska, takich m.in. jak Lutynia, Malin, Smolec, Wysoka, Bielany Wrocławskie, Brzezina, Pietrzykowice, Mokronos Dolny czy Krzeptów i innych. Kontenery te wykorzystuje się do wywozu odpadów o znacznych gabarytach, które nie zmieszczą się w zwykłych śmietnikach, ich wyrzucanie do zwykłych śmietników może też często być zabronione ze względu na gospodarkę odpadową prowadzoną przez zarządców nieruchomości i gminy. Kontenery wielkogabarytowe są pomocne podczas remontów mieszkań i domów, sprzątania, adaptacji pomieszczeń, generalnych porządków. Kontener jest nieodzowny przy każdym większym remoncie, gdyż nieodłączną częścią remontu jest pozbycie niepotrzebnych mebli, materiałów odpadowych i innych , niepotrzebnych przedmiotów.

Jakie odpady wielkogabarytowe mogą zostać odebrane we Wrocławiu?

Zaczynając - podstawowe gabaryty to wszelakie meble, które zajmują ogromną ilość miejsca. Problem z nimi mają nie tylko prywatni właściciele, ale też firmy, które remontują obiekty biurowe, restauracyjne, adoptują przestrzenie pod nowe działalności gospodarcze. I jednym i drugim klientom kontenery od lat niezawodnie podstawia Eko Wrocław. Wśród mebli wymienić należy szafki, szafy, zabudowę kuchenną na wymiar, witryny, regały, stoły, ławy i krzesła,wszelkie tapicerowane meble wypoczynkowe (kanapy, narożniki, sofy, fotele, wersalki), meble biurowe, jak również materace, dywany, wykładziny i tapety. W kontenerach wielkogabarytowych można również umieszczać różne duże instrumenty muzyczne, takie jak na przykład fortepian czy pianino. Do kontenerów wielkogabarytowych możemy również wrzucać różne przedmioty wykorzystywane w codziennym życiu, np. plastikowe meble ogrodowe, huśtawki, ławki, duże zabawki – autka, domki, kuchnie polowe dla dzieci. Ponadto do gabarytów można wrzucać drzwi, okna, ościeżnice, armaturę łazienkową – taką jak brodzik, umywalka, grzejnik, kabina prysznicowa, bidet, miska WC, wanna.
Jeśli myślimy o kontenerze wielkogabarytowym pod odpady budowlane, to oczywiście sprawdzi się idealnie. Podobnie jak odpady wielkogabarytowe, kontener służy do odbioru i przewozu gruz z terenu całego Wrocławia (nasze kontenery wielkogabarytowe można zobaczyć zarówno pod kamienicami, gdzie są prowadzone remonty mieszkań, jak i na terenach inwestycji developerskich Wrocławia, gdzie kontenery wielkogabarytowe są niezbędne na etapie przygotowania terenu). Ponadto wielkogabarytowy kontener sprawdza się do odbioru odpadów organicznych z parków, domów, przydomowych ogrodów, ogródków działkowych (gałęzie, trawa, krzaki, liście), wszelkich materiałów budowlanych i odpadów (płytki, kostki brukowe, płyty betonowe, terakota, gazobeton, cegły, itp.).

Jaki kontener wybrać do wywozu mebli i dużych gabarytów we Wrocławiu?

Planując wynajęcie kontenera wielkogabarytowego musimy wziąć pod uwagę jakie rozmiary mają rzeczy, których chcemy się pozbyć i ile ich jest. Wszystko to wpływa na podjęcie optymalnej decyzji dotyczącej wynajęcia kontenera na gabaryty (wielkość kontenera i rodzaj odpadów to najważniejsze składowe ceny jaką zapłacimy za wynajem kontenera wielkogabarytowego). Kontenery jakimi dysponujemy we Wrocławiu to najlepszy możliwy wybór na rynku polskim. Posiadamy praktyczne Big Bagi o pojemności 1,5 m3, mniejsze kontenery o pojemności 3 i 5 m3, jak również większe o pojemności 7, 10 i 12 m3, a nawet przeznaczony na największą ilość odpadów kontener o pojemności 36 m3. Ten wykorzystywany jest często przy większych wyburzeniach i niwelacji terenu, jak również przy opróżnianiu budynków.
By wybrać odpowiedni kontener, który pomieści wszystkie odpady wielkogabarytowe najlepiej skontaktować się z nami telefonicznie lub poprzez formularz. Gwarantujemy miłe, szybkie i fachowe doradztwo, dzięki czemu pozbędziesz się swoich odpadów wielkogabarytowych nie ponosząc dodatkowych kosztów związanych ze źle dobranym kontenerem). Kontaktując się w sprawie wynajmu kontenera należy podać adres - lokalizację (Wrocław lub wskazana miejscowość wokół Wrocławia) i określić czas na jaki chcesz wynająć kontener wielkogabarytowy. Podczas rozmowy pomożemy Ci podjąć najlepszą decyzję, jednak będzie ona bazowała na tym, jakich informacji nam udzielisz (na temat ilości i rodzaju odpadów wielkogabarytowych czy gruzu).

Zamów kontener wielkogabarytowy Wrocław

Jak zamówić kontener do wywozu gabarytów czy mebli lub odpadów budowlanych i innych we Wrocławiu i jego okolicach? Najlepiej skontaktować się z firmą Eko Wrocław, która oferuje szeroki wybór kontenerów wielkogabarytowych.

Można do nas zadzwonić pod numer 603 35 75 75
Można napisać na adres email: ekowroclaw2017@gmail.com
Można wypełnić znajdujący się poniżej formularz.